Dodatki

Darmowe rozszerzenia Smykopak

Często przygotowuję karty pracy, materiały dodatkowe do pak, które już pojawiły się w sklepie. Pomysły na pomoce są inspirowane pracą z dziećmi i doskonale uzupełnią materiał, który już posiadacie. Będę je tu wrzucać do pobrania bezpłatnie, dla osób które kupiły daną pakę.


Minipaka

Piernikowy ludzik

8 kwiecień 2020

Zabawny i bardzo smaczny piernikowy scenariusz. Zawiera ilustrację, opowiadanie i materiał dźwiękowy. Krok po kroku poprowadzi Cię po pachnących zajęciach, ale też wyćwiczy buzię i język.

Minipaka dostępna dla posiadaczy paki: Sowa Zosia i leśne strachy (#3) ·

Dodatek

Matylda w świecie dinozaurów (A)

13 marzec 2020

Uzupełnia pakę główną o więcej elementów do zajęć indywidualnych. W środku: kolorowanka, puzzle cienie, wklejka do zeszytu dla głoski L, głoski S, głoski Ł, głoski CZ oraz karta do dowolnego uzupełnienia materiałem wyrazowym.

Dodatek dostępny dla posiadaczy paki: Matylda w świecie dinozaurów (#6) ·

Dodatek

Sekrety starego zamczyska (B)

29 luty 2020

Uzupełnia pakę główną o więcej elementów do zajęć indywidualnych. W środku: karta wyrazowa oraz wklejka do zeszytu dla głoski L, głoski S, głoski K, głoski SZ oraz karta do dowolnego uzupełnienia materiałem wyrazowym.

Dodatek dostępny dla posiadaczy paki: Sekrety starego zamczyska (#5) ·

Dodatek

Sekrety starego zamczyska (A)

23 luty 2020

Uzupełnia pakę główną o więcej elementów do zajęć indywidualnych. W środku: kolorowanka, wklejki do zeszytu, ikonki do ilustracji głównych, sekwencje, karta wyrazowa dla głoski s, karta wyrazowa do różnicowania sz-s-ś.

Dodatek dostępny dla posiadaczy paki: Sekrety starego zamczyska (#5) ·