Dodatki

Darmowe rozszerzenia Smykopak

Często przygotowuję karty pracy, materiały dodatkowe do pak, które już pojawiły się w sklepie. Pomysły na pomoce są inspirowane pracą z dziećmi i doskonale uzupełnią materiał, który już posiadacie. Będę je tu wrzucać do pobrania bezpłatnie, dla osób które kupiły daną pakę.


Dodatek

Zeszyt wyrazowy dla głosek "L, R, J" (A)

17 czerwca 2023

Uzupełnia pakę główną o materiał w formie kosmicznych szablonów do dowolnego uzupełniania. W środku: karta do materiału wyrazowego, karta do zadań, karta do samodzielnych głoskowych rysunków, ćwiczenia grafomotoryczne i labirynt.

Dodatek dostępny dla posiadaczy paki: Zeszyt wyrazowy dla głosek "L, R, J" (#37) ·

Dodatek

Planeta robotów (A)

6 marca 2022

Uzupełnia pakę główną o więcej elementów do zajęć indywidualnych. W środku: nowa, kolorowa ilustracja, ćwiczenia słuchowe, sekwencje, labirynt i karta do dowolnego uzupełnienia materiałem wyrazowym.

Dodatek dostępny dla: Zapisanych na newsletter ·

Minipaka

Europejski Dzień Logopedy

6 marca 2022

6 marca obchodzimy Europejski Dzień Logopedy. Razem z życzeniami wytrwałości i radości z pracy chciałabym podarować Wam uniwersalne szablony, żeby każdy mógł znaleźć chwilę relaksu i odpoczynku. Dziękuję za naszą wspólną pracę.

Minipaka dostępna dla: Zapisanych na newsletter ·

Dodatek

Zimowy zeszyt ćwiczeń z szablonami (A)

1 grudnia 2021

Uzupełnia pakę główną o więcej elementów do zajęć indywidualnych, ale stanowi świetną bazę do przygotowania zajęć grupowych. Zestaw zawiera piękną ilustrację przedstawiającą zapracowanego Mikołaja, na żetonach znajdują się różne elementy z jego domu. Dodatkowo są karty ze świętym Mikołajem, który szykując się do wyjścia, zapomniał różnych części swojej garderoby.

Dodatek dostępny dla posiadaczy paki: Zimowy zeszyt ćwiczeń z szablonami (#25) ·

Minipaka

Słodkie jabłuszka

8 września 2021

Słodki zestaw ze scenariuszem zajęć wraz z niezbędnymi do jego przeprowadzenia kartami, ilustracjami, zabawą ruchową i ćwiczeniami paluszkowymi.

Minipaka dostępna dla posiadaczy paki: Jesienny zeszyt ćwiczeń z szablonami (#22) ·

Dodatek

Karty do badania wymowy

22 sierpnia 2021

Materiał do badania wymowy, który pozwala na ocenę realizacji głosek w nagłosie, śródgłosie i wygłosie. Zawiera, aż 144 zdjęcia, realnych elementów umiejscowionych na białym tle. Wykorzystane ilustracje są estetyczne i aktualne, co oznacza, że są znane dzieciom. Pomoc zawiera formularz badania oraz tabele wyrazowe z podziałem na wiek.

Dodatek dostępny dla posiadaczy paki: Głębiny oceanu (#21) ·

Dodatek

Zeszyt ćwiczeń dla głoski W (A)

29 kwietnia 2020

Wzbogaca pakę główną o darmowe karty do dowolnego uzupełnienia materiałem wyrazowym. W połączeniu z kartami do ćwiczeń aparatu artykulacyjnego znajdującego się w każdym zeszycie ćwiczeń pozwoli przygotować zajęcia do wielu spotkań.

Dodatek dostępny dla posiadaczy paki: Zeszyt ćwiczeń dla głoski "W" (#19) ·

Wywieszka

Wywieszka (A)

3 września 2020

Dodatkowe grafiki informacyjne dotyczące badania przesiewowego w przedszkolu, do wywieszenia na tablicy informacyjnej w placówce. Infografiki będą pomocne w wytłumaczeniu rodzicom, jak wygląda przeprowadzenie badania przesiewowego mowy w czasie pandemii.

Wywieszka dostępna dla posiadaczy paki: Zeszyt ćwiczeń dla głoski "Rz/Ż" (#12) ·

Dodatek

Dolina Rwącej Rzeki (A)

27 sierpnia 2020

Uzupełnia pakę główną o więcej elementów do zajęć indywidualnych. W środku: kolorowanka, sekwencje, wklejka do zeszytu dla głoski L, głoski S, głoski SZ oraz karta do dowolnego uzupełnienia materiałem wyrazowym.

Dodatek dostępny dla posiadaczy paki: Dolina Rwącej Rzeki (#9) ·

Minipaka

Piernikowy ludzik

8 kwietnia 2020

Zabawny i bardzo smaczny piernikowy scenariusz. Zawiera ilustrację, opowiadanie i materiał dźwiękowy. Krok po kroku poprowadzi Cię po pachnących zajęciach, ale też wyćwiczy buzię i język.

Minipaka dostępna dla posiadaczy paki: Sowa Zosia i leśne strachy (#3) ·

Dodatek

Matylda w świecie dinozaurów (A)

13 marca 2020

Uzupełnia pakę główną o więcej elementów do zajęć indywidualnych. W środku: kolorowanka, puzzle cienie, wklejka do zeszytu dla głoski L, głoski S, głoski Ł, głoski CZ oraz karta do dowolnego uzupełnienia materiałem wyrazowym.

Dodatek dostępny dla posiadaczy paki: Matylda w świecie dinozaurów (#6) ·

Dodatek

Sekrety starego zamczyska (B)

29 lutego 2020

Uzupełnia pakę główną o więcej elementów do zajęć indywidualnych. W środku: karta wyrazowa oraz wklejka do zeszytu dla głoski L, głoski S, głoski K, głoski SZ oraz karta do dowolnego uzupełnienia materiałem wyrazowym.

Dodatek dostępny dla posiadaczy paki: Sekrety starego zamczyska (#5) ·

Dodatek

Sekrety starego zamczyska (A)

23 lutego 2020

Uzupełnia pakę główną o więcej elementów do zajęć indywidualnych. W środku: kolorowanka, wklejki do zeszytu, ikonki do ilustracji głównych, sekwencje, karta wyrazowa dla głoski s, karta wyrazowa do różnicowania sz-s-ś.

Dodatek dostępny dla posiadaczy paki: Sekrety starego zamczyska (#5) ·