Dodatki

Darmowe rozszerzenia Smykopak

Często przygotowuję karty pracy, materiały dodatkowe do pak, które już pojawiły się w sklepie. Pomysły na pomoce są inspirowane pracą z dziećmi i doskonale uzupełnią materiał, który już posiadacie. Będę je tu wrzucać do pobrania bezpłatnie, dla osób które kupiły daną pakę.


Dodatek

Planeta robotów (A)

6 marzec 2022

Uzupełnia pakę główną o więcej elementów do zajęć indywidualnych. W środku: nowa, kolorowa ilustracja, ćwiczenia słuchowe, sekwencje, labirynt i karta do dowolnego uzupełnienia materiałem wyrazowym.

Dodatek dostępny dla: Zapisanych na newsletter ·

Minipaka

Europejski Dzień Logopedy

6 marzec 2022

6 marca obchodzimy Europejski Dzień Logopedy. Razem z życzeniami wytrwałości i radości z pracy chciałabym podarować Wam uniwersalne szablony, żeby każdy mógł znaleźć chwilę relaksu i odpoczynku. Dziękuję za naszą wspólną pracę.

Minipaka dostępna dla: Zapisanych na newsletter ·

Dodatek

Zimowy zeszyt ćwiczeń z szablonami (A)

1 grudzień 2021

Uzupełnia pakę główną o więcej elementów do zajęć indywidualnych, ale stanowi świetną bazę do przygotowania zajęć grupowych. Zestaw zawiera piękną ilustrację przedstawiającą zapracowanego Mikołaja, na żetonach znajdują się różne elementy z jego domu. Dodatkowo są karty ze świętym Mikołajem, który szykując się do wyjścia, zapomniał różnych części swojej garderoby.

Dodatek dostępny dla posiadaczy paki: Zimowy zeszyt ćwiczeń z szablonami (#25) ·

Minipaka

Słodkie jabłuszka

8 wrzesień 2021

Słodki zestaw ze scenariuszem zajęć wraz z niezbędnymi do jego przeprowadzenia kartami, ilustracjami, zabawą ruchową i ćwiczeniami paluszkowymi.

Minipaka dostępna dla posiadaczy paki: Jesienny zeszyt ćwiczeń z szablonami (#22) ·

Dodatek

Karty do badania wymowy

22 sierpień 2021

Materiał do badania wymowy, który pozwala na ocenę realizacji głosek w nagłosie, śródgłosie i wygłosie. Zawiera, aż 144 zdjęcia, realnych elementów umiejscowionych na białym tle. Wykorzystane ilustracje są estetyczne i aktualne, co oznacza, że są znane dzieciom. Pomoc zawiera formularz badania oraz tabele wyrazowe z podziałem na wiek.

Dodatek dostępny dla posiadaczy paki: Głębiny oceanu (#21) ·

Dodatek

Zeszyt ćwiczeń dla głoski W (A)

29 kwiecień 2020

Wzbogaca pakę główną o darmowe karty do dowolnego uzupełnienia materiałem wyrazowym. W połączeniu z kartami do ćwiczeń aparatu artykulacyjnego znajdującego się w każdym zeszycie ćwiczeń pozwoli przygotować zajęcia do wielu spotkań.

Dodatek dostępny dla posiadaczy paki: Zeszyt ćwiczeń dla głoski "W" (#19) ·

Wywieszka

Wywieszka (A)

3 wrzesień 2020

Dodatkowe grafiki informacyjne dotyczące badania przesiewowego w przedszkolu, do wywieszenia na tablicy informacyjnej w placówce. Infografiki będą pomocne w wytłumaczeniu rodzicom, jak wygląda przeprowadzenie badania przesiewowego mowy w czasie pandemii.

Wywieszka dostępna dla posiadaczy paki: Zeszyt ćwiczeń dla głoski "Rz/Ż" (#12) ·

Dodatek

Dolina Rwącej Rzeki (A)

27 sierpień 2020

Uzupełnia pakę główną o więcej elementów do zajęć indywidualnych. W środku: kolorowanka, sekwencje, wklejka do zeszytu dla głoski L, głoski S, głoski SZ oraz karta do dowolnego uzupełnienia materiałem wyrazowym.

Dodatek dostępny dla posiadaczy paki: Dolina Rwącej Rzeki (#9) ·

Minipaka

Piernikowy ludzik

8 kwiecień 2020

Zabawny i bardzo smaczny piernikowy scenariusz. Zawiera ilustrację, opowiadanie i materiał dźwiękowy. Krok po kroku poprowadzi Cię po pachnących zajęciach, ale też wyćwiczy buzię i język.

Minipaka dostępna dla posiadaczy paki: Sowa Zosia i leśne strachy (#3) ·

Dodatek

Matylda w świecie dinozaurów (A)

13 marzec 2020

Uzupełnia pakę główną o więcej elementów do zajęć indywidualnych. W środku: kolorowanka, puzzle cienie, wklejka do zeszytu dla głoski L, głoski S, głoski Ł, głoski CZ oraz karta do dowolnego uzupełnienia materiałem wyrazowym.

Dodatek dostępny dla posiadaczy paki: Matylda w świecie dinozaurów (#6) ·

Dodatek

Sekrety starego zamczyska (B)

29 luty 2020

Uzupełnia pakę główną o więcej elementów do zajęć indywidualnych. W środku: karta wyrazowa oraz wklejka do zeszytu dla głoski L, głoski S, głoski K, głoski SZ oraz karta do dowolnego uzupełnienia materiałem wyrazowym.

Dodatek dostępny dla posiadaczy paki: Sekrety starego zamczyska (#5) ·

Dodatek

Sekrety starego zamczyska (A)

23 luty 2020

Uzupełnia pakę główną o więcej elementów do zajęć indywidualnych. W środku: kolorowanka, wklejki do zeszytu, ikonki do ilustracji głównych, sekwencje, karta wyrazowa dla głoski s, karta wyrazowa do różnicowania sz-s-ś.

Dodatek dostępny dla posiadaczy paki: Sekrety starego zamczyska (#5) ·